Rgs 202017
 

Augalų kolekcionieriams ir puoselėtojams paskutinis rugsėjo savaitgalis yra ypatingas mėnuo – šiemet jau septintąjį kartą rengiama edukacinė kambarinių augalų paroda „Augalų labirintai“!ĮSPŪDINGIAUSIŲ EKSPONATŲ KONKURSAS

Rugsėjo 29, 30 ir spalio 1 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Gamtos, matematikos ir technologijų fakultetas (Studentų g., 39, Vilnius) vėl prisipildys įspūdingų eksponatų, kompozicijų, kolekcijų, bendraminčių šurmulio, vaikų klegesio. O pamatyti tikrai bus ko: dygliuotieji ir pūkuotieji kaktusai, įspūdingas skulptūras primenantys kaudeksiniai augalai, ryškiaspalviai sukulentai, bonsai medeliai, žiedų karalienės orchidėjos, vaikų simpatijas užkariavę vabzdžiaėdžiai, įvairūs gyvūnai.

Eksponatus vertins kompetentinga komisija – jau pirmąją parodos dieną bus išrinkti gražiausi iš gražiausių.

PENKTADIENIS – VAIKŲ DIENA

Jau tradicija, kad penktadienis YRA vaikų diena, kurios metu vaikai galės įdėmiau įsižiūrėti į nepaprastą mus supantį augalų pasaulį, išklausyti paskaitos, pabendrauti su kolekcionieriais, išgirsti daug įtraukiančių istorijų, patyrinėti artimąją aplinką, piešti ir mokytis globoti gamtą.

Norėdami atkreipti dėmesį į trapų gamtos pasaulį šiemet parodoje draugausime su gyvūnų prieglaudomis. Juk ne tik augalai, bet ir gyvūnai nusipelno rūpesčio, priežiūros, pagarbos. Vaikai, atnešę gyvūnams maisto, parodą aplankys nemokamai, o suaugę – už vaikiško bilieto kainą.

KONKURSAS: AUGALŲ ISTORIJOS

„Augalų labirintų“ „Facebook“ paskyroje jau įsibėgėja konkursas „Augalų istorijos“, kuriame žmonės yra skatinami papasakoti keisčiausias, įsimintiniausias savo žaliųjų draugų įsigijimo istorijas. Šauniausi pasakojimai bus apdovanotos prizais! Turite tokią istoriją? Būtinai papasakokite ją mums!

INFORMACIJA DALYVIAMS IR SAVANORIAMS

Parodoje galima ne tik apsilankyti, bet ir joje dalyvauti ar savanoriauti. Kiekvienas žmogus, auginantis bet vieną įspūdingą augalą, gali tapti parodos dalyviu. Jauniausias parodos dalyvis, 2012 metais pateikęs parodai savo vabzdžiaėdžių augalų kolekciją, buvo penkiametis Jovaras Vėtra Vidugiris, todėl nei per jaunų, nei per senų dalyvauti parodoje nėra.

Norintys į parodą atvežti savo augalus arba savanoriauti joje susisiekite su organizatoriais elektroniniu paštu: oranž[email protected] arba [email protected]

Ateikite į parodą ir leiskite sau paklaidžioti grožio ir estetikos labirintuose. Leiskite sau pasiklysti ir pailsėti nuo kasdienės rutinos!

Daugiau informacijos

Kristina Popovienė

Sorry, the comment form is closed at this time.