Gru 152015
 

BCI-president-2016-lgKaip naujai išrinkta BCI prezidentė gavau daugybę palaikymo žinučių. Tikiuosi, galėsiu pateisinti parodytą pasitikėjimą.

Sulaukiau stipraus palaikymo ir pagalbos iš mūsų naujos pirmosios viceprezidentės Helen Su, antrojo viceprezidento Nikunj Parekh, sekretoriaus David DeGroot ir išrinktų savanorių tarybos narių komandos.

Redaktoriaus Joe Grande, autorių ir rėmėjų dėka su kiekvienu numeriu gerėja mūsų žurnalas „Bonsai & Stone Appreciation Magazine”. Mes nuolatos ieškom naujų autorių, tad jei jaučiate, kad galite mums ką nors pasiūlyti, prašome susisiekti su mumis svetainėje ar su tiesiogiai su Joe.

BCI svetainė nuolatos atnaujinama. Naujausią informaciją apie bonsų formavimą, vertinimą, akmenų paieškas ir demonstravimą, bei daugelį kitų įdomių dalykų galite rasti svetainės „BCI Resources” skyrelyje.

Kviečiu siūlyti savo kolekcijos akmenį ar bonsai medelį BCI „Mėnesio akmens” ar „Mėnesio medžio” konkurse. Taip pat atnaujinome Tarptautinių instruktorių registrą ir kviečiame teikti savo paraiškas.

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji, jums pagelbės automatinis svetainės vertėjas, kurį rasite svetainės apačioje, spustelėję savo šalies vėliavą. Išbandykite šią funkciją ir praneškite mums rezultatus bei savo nuomonę.

Sekanti BCI konvencija „BCI be sienų” kartu su konvencijos turu vyks Makati Maniloje 2016 metų kovo 17-20 dienomis. Daugiau informacijos rasite adresu www.philbonsaisociety.org. Tikiuosi sutikti joje daugelį iš jūsų.

BCI tai ne tik prezidentas, tai kiekvienas, prisidedantis prie BCI tapimo didžia tarptautine organizacija. Tai pasakytina ir apie individualius narius, ir apie klubus. be jūsų paramos mes neturėsime organizacijos. Ačiū kiekvienam ir visiems. Jei turite minčių, prašome pranešti, kaip galėtumėm pagerinti mūsų paslaugas nariams, ir ko tikitės iš BCI.

Susisiekti galite tiek su manim asmeniškai, tiek su bet kuriuo kitu BCI direktoriumi. Visa mūsų kontaktinė informacija yra svetainėje, kur taip pat rasite ir informaciją apie narystę.

Glenis, Prezidentė
Bonsai Club International

.

Informacijos šaltinis

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.