Rgp 202010
 

Ne nuostabu, kad kol kas internetinio dienoraščio forma pildomoje svetainėje naujienos ir straipsniai atsiranda labai nevienodu ritmu – su pavasariniais pakilimais ir vasaros nuosmukiais, sąlygotais ne tiek karščio, kiek atostogų sezono. Netruks ateiti ir rudens derliaus metas bei žiemos migis.  Ir skaitytojai neretai užsukę čia gali nerasti nieko naujo, arba atvirkščiai – praleisti svarbias naujienas, informaciją apie norimą aplankyti renginį.

Todėl savo skaitytojams Bonsai Vilnius siūlo naują galimybę nepraleisti naujausių žinių – naujienų prenumeratą elektroniniu paštu. Dešiniojo pagrindinio puslapio stulpelio apačioje nesunkiai rasite prenumeratos langelį. Tik keletas žingsnių – ir ji bus baigta.

Prenumeratos laisvai platinamas programinis apvalkalas sukurtas Google Feedburner ir atrodo šiuo metu nėra visiškai išbaigtas produktas (kai kurių žingsnių nepavyko net gi išversti į lietuvių kalbą), tačiau kiek pavyko įsitikinti – veikiantis taip, kaip yra nustatytas. Žinias apie naujausius straipsnius ar skelbimus gausite tą pačią dieną tarp 19.00 ir 21.00 valandos.

Taigi, kviečiu užsisakyti naujienas. Ir… malonaus skaitymo, prasmingų renginių!

Jogaila Mackevičius

Pastaba: nuo 2014 m. gruodžio 25 d. svetainėje įdiegta nauja naujienų siuntimo sistema, todėl šiame straipsnyje pateikiama informacija jau nėra aktuali. J.M.

Sorry, the comment form is closed at this time.