2011 m. spalio 10 dieną bus pažymimos dvidešimtosios diplomatinių santykių atkūrimo tarp Japonijos ir Lietuvos Respublikos metinės.
Viešoji įstaiga „Bonsai studija”, bendradarbiaudama su renginių organizavimo lyderiu UAB „Pramogiukas”, prekybos pramogų centras „Ozas” ir džiazo atlikėja iš Japonijos Keiko McNamara, paminint diplomatinių santykių atkūrimo metines, organizuoja VI-ąją tarptautinę bonsai ir suiseki parodą bei II-ąjį Japonijos menų festivalį.
Dvidešimt pasaulio šalių, iš kurių kvietimą jau priėmė Japonijos, Korėjos, Meksikos, Brazilijos, Pietų Afrikos, Slovakijos, Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Italijos, Vokietijos, Šveicarijos, Lietuvos, Anglijos, Vengrijos menininkai. Dvidešimt Japonijos meno šakų, dvidešimt diplomatinių santykių atkūrimo metų. Tokie skaičiai vainikuoja dviejų šalių draugystę ir ištrina geografinius atstumus bei sujungia kultūras. Tai – unikalus renginys ne tik Baltijos šalyse, bet ir Europoje. Skaityti toliau: Organizuojama VI-oji Tarptautinė bonsai ir suiseki paroda bei II-asis Japonijos menų festivalis, Vilnius 2011