Vas 112015
 

Štai jau ir praėjo 5 metai nuo to, kai 2010 m. vasario 11 d. pirmą kartą interneto padangės platybėse įsižiebė dar vienas žvaigždutė – interneto tinklapis BonsaiVilnius.lt. Daug jų internetinėje bonsai kultūros padangėje, gal ne tiek daug lietuviškų…

Penkeri metai – tai daug ar mažai galime matuoti įvairiais aspektais – 365 įrašai (straipsniai) – skaitant po vieną per dieną užtruktumėte metus. Tačiau sakoma, kad vertingiau už patį tekstą yra tai, kas paslėpta tarp eilučių. O tarp jų per šiuos penkerius metus Bonsai Vilnius turėjo nemažai nuostabių akimirkų – įvairiausių susitikimų su bonsai entuziastais ir svetainės lankytojais.

Šio gimtadienio proga peržiūrėjau nuotraukų albumus ir iš kelių dešimčių tūkstančių atrinkau kelias dešimtis nuotraukų, vienaip ar kitaip atspindinčių praėjusių penkerių metų istoriją. Iš anksto atsiprašydamas už kai kurių nuotraukų kokybę (darytos jos buvo gana senai), ir stengdamasis prisiminimais per daug neišvarginti, bei dėkodamas visiems, prisijungusiems prie svetainės kūrimo, kviečiu ta proga ir Jus, brangūs jos skaitytoja, dar kartą užmesti akį į visus šiuos praėjusius metus.

Viskas kaip atgal sukamoje kino juostoje… Su gimtadieniu!

Kaip ir prieš penketą metą – nuoširdžiai Jūsų,
Jogaila Mackevičius

Sorry, the comment form is closed at this time.