Lap 212013
 

Pastaba: po šio straipsnio paskelbimo GBonsai.lt internetinė parduotuvė pakeitė savo pavadinimą. Kviečiame visus užsukti į BonsaiMedeliai.lt

_________________

GBonsai-LogoMB “Mažas medis” buvo įkurta 2013 metais. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra bonsai medeliai už visiems prieinamą kainą. Šio tikslo siekiant buvo įkurta www.gbonsai.lt elektroninė parduotuvė.

Sukūrėme šviesią, patogią interneto svetainę, kurioje galite įsigyti ne tik bonsai medelių, bet ir visų reikmenų jiems prižiūrėti. GBonsai orientuota į žmones norinčius įsigyti savo pirmąjį medelį. Tačiau profesionalai neturėtų praeiti pro šalį. Ir jie čia gali rasti kuo papildyti savo kolekciją.

Jeigu ieškote bet ko kas yra susiję su bonsai, neskubėkite pirkti kitur. Užsukite į www.gbonsai.lt ir net jeigu neturime jums reikiamos prekės, rekomenduojame kreiptis į mus – ir mes ją gausime bei pasiūlysime geresnę kainą, nei siūlo kiti.

Mūsų misija – kuo daugiau žmonių supažindinti su bonsai medeliais. Sudaryti galimybes kiekvienam apsipirkti patogiausiu būdu: atvykus pas mus pamatyti gyvai, renkantis prekę gauti visapusišką informaciją bei nuoširdų patarimą. Siekiančiam pirkti elektroninėje parduotuvėje, netrukdomai išsirinkti norimą prekę, užsisakyti sugaištant kaip įmanoma mažiau laiko ir operatyviai ją gauti.

Mūsų principai:

  • Dėmesys klientui, siekiant patenkinti jo poreikius.
  • Išskirtinis susitelkimas kokybiškam prekių pristatymui.
  • Organizuotumas, sudarant galimybes pirkėjams gauti kuo daugiau informacijos apie mūsų prekes.

Jei norite sekti mūsų naujienas, sužinoti apie naujas prekes ar vykdomas akcijas bei renginius – tapkite mūsų draugais Facebook’e  ir (ar) užsiregistruokite elektroninėje parduotuvėje.

Sugrįžtantys pirkėjai mums yra didžiausias įvertinimas!

Gytis Ardinavičius

Sorry, the comment form is closed at this time.