Bal 282011
 

Šiemet yamadori paieškos kiek nusikėlė pavasario pabaigos link, bet vis dar pavasaris, todėl iš esmės renginys nevėluoja.

Tikėkimės, oras planų nesugadins, bus gražus ir  balandžio 30 d. (šeštadienį), 11.00 val. visi užsiregistravusieji susirinks Trakų Dvarkiemio automobilių stovėjimo aikštelėje.

Susitikimo vieta žemėlapyje:

Jei dėl kokių nors priežasčių užtruksite kelionėje ar kils kokių organizacinių klausimų, prašau pranešti anketoje nurodytu kontaktiniu telefonu.

Apie tai, ką pasiimti, informacijos galima rasti čia. Dar kartą primenu – miškas nėra retas, bet jame sausa, jokios specialios drėgmei atsparios avalynės autis nebūtina. Visa kita apranga – tokia, kokią rengiatės eidami į mišką, įskaitant ir apsaugos nuo vabzdžių priemones.

Vazonėlių ir substrato turėtų pakakti, bet jei turite pasiruošę didesnį vazoną (30 ir daugiau centimetrų skersmens), galite jį pasiimti. Numatyti, kokio dydžio bus surasto augalo šaknys yra sunku. Bet neabejoju, kad rasime joms pritaikomą indą.

Jei norite užfiksuoti savo įspūdžius, nepamirškite fotoaparato ar mobilaus telefono su vaizdo kamera. Visada smagu peržiūrint senas nuotraukas prisiminti, koks jūsų augintinis buvo prieš kelis metus.

Nespėję užsiregistruoti, tai gali padaryti iki penktadienio, balandžio 29 d., 23.59 val. (Dalyvio registracijos anketa)

Iki susitikimo šeštadienį!

Jogaila Mackevičius

Beje, teko girdėti, kad Lietuvoje ir kitose vietose organizuojami pavienių entuziastų ar grupių yamadori paieškos žygiai-išvykos. Manau, būtų smagu, jei pasidalintumėt nuotraukomis ar informacija, kaip jums sekėsi, kokios radybos. Lauksime jūsų informacijos elektroniniu paštu [email protected].

Sorry, the comment form is closed at this time.