Gru 272018
 

Nors sniego danga į 2018-ųjų pabaigą aptirpo, pažliugo, bet dar neaišku, ką atneš 2019-ųjų sausio vidurys. Tikėkimės kad sniego bus, bus saikingai ir jis bus purus, nežliugsintis.

Visus norinčius pasižvalgyti po Juodšilių apylinkes ir paieškoti galimų bonsų ruošinių, pamankštinti ir patreniruoti akis jų beieškant, kviečiu 2019 sausio 12 dieną 10.00 val. pasivaikščioti po šio kaimelio apylinkes. Susirinkę prie pašto, patrauksim orchidėjų upelio slėniu, tuneliu pralįsime po geležinkeliu, pasilabinsim su Šv. Uršulės šaltiniu ir patrauksim pro kirtavietes ir numatytus iškirsti miškus iki Baltosios Vokės pelkės.

Nieko nekasim ir namo nesinešim, tiesiog stengsimės pamatyti sniego fone tinkamus bonsų kultūrai medžius bei pasigrožėsim Juodšilių apylinkių sengirėmis. Juodšilių apylinkėse gausu kreivų medžių, kurie yra tobuli pavyzdžiai bonsų formavimui, tik išsikasti ir pasodinti vazone jų jau nebegalima.

Dabar neaišku, koks bus oras, todėl rekomenduoti aprangos negaliu, tačiau viena aišku – avalynė turi būti šilta ir atspari drėgnai (netgi šlapiai aplinkai).

Preliminari žygio trukmė – 3 val. Kaina vienam suaugusiam dalyviui – 10 Eur (vaikams iki 16 metų ir BonsaiVilnius.lt kursų „Bonsai nuo pradžių” ir „Bonsų pagrindai” dalyviams – nemokamai). Registracija elektroniniu paštu – m*******@*******s.lt, telefonas pasiteirauti +37* *** ***21.

Jogaila Mackevičius

Sorry, the comment form is closed at this time.